Fotograf ślubny Gdynia

Kolejny raz w tym roku fotografowałem ślub w kaplicy Franciszkanów w Gdyni. Inna para ale ślub w tym samym miejscu i wesele także w tym samym!

Tym razem “tak” powiedzieli sobie Iwona i Paweł. Paweł troszkę spóźnił się na przygotowania ponieważ zapomniał marynarki. Zdarza się. Marynarka na szczęście się znalazła. Po przygotowaniach u Pawła pojechałem do Gdyni. Iwona z uśmiechem na ustach szykowała się do ślubu. Od jej mieszkania do kościoła był tylko kawałeczek więc nawet nie trzeba było podjeżdżać samochodem.

Kaplica Franciszkanów w Gdyni jak zwykle powitała mnie blaskiem witraży i miękkim światłem. Jeszcze nigdy nie widziałem na ślubie tylu księży 🙂

Wesele w restauracji Biancas w Kosakowie

Wesele miało miejsce w restauracji Biancas w Kosakowie. Fajny lokal z możliwością wyjścia do małego ogródka w którym to goście mogą się zrelaksować. A samo wesele? Tańce, zabawy, wzruszające podziękowania dla rodziców. Jednym zdanie niesamowicie udana uroczystość.

Zdjęcia plenerowe  wykonaliśmy w Parku Oliwskim i centrum Gdańska. Zapraszam do obejrzenia skrótu z tego dnia. Na końcu jak zwykle pokaz slajdów 🙂

Przygotowania: Gdańsk i Gdynia.

Ślub: Kaplica Franciszkanów w Gdyni.

Wesele: restauracja Biancas w Kosakowie.

Plener: park oliwski i  centrum Gdańska.

SHARE