fbpx

Reportaż ślubny

Ostatnie zdjęcia ślubne jakie wykonałem w 2019 r. były pod każdym względem wyjątkowe. Gosia i Dominik na swój ślub zaprosili mnie aż na Śląsk. Ślub miał miejsce w pięknym, małym drewnianym kościółku. Ceremonia była pełna wzruszeń. Zaraz po ślubie goście przez dłuższy czas składali życzenia młodej parze.

Wesele w Karczmie Kuban

Karczma Kuban to eleganckie i przestronne miejsce. Znajdziecie tam sporo miejsca do tańczenia i fajną antresolę. Okrągłe stoły pięknie się tam komponują. Spod samej karczmy rozpościera się pejzaż z widniejącymi na horyzoncie Beskidami. Fantastyczny widok! Wesela na Śląsku różnią się nieco od tych pomorskich co było dla mnie ciekawym urozmaiceniem. Przed północą zapaliliśmy zimne ognie co zawsze stanowi jedną z atrakcji podczas wesela. Goście bawili się do rana.

Romantyczna sesja zdjęciowa o poranku

Wyjątkowa była także sesja zdjęciowa. Wykonaliśmy ją o poranku, gdy światło miękko jeszcze odbijało się od niesamowitych traw. Niestety nie mogę Wam zdradzić gdzie zostały wykonane zdjęcia plenerowe ale na pocieszenie napiszę, że i tak byście tam nie weszli. Gosia i Dominik – dziękuję!

SHARE