fbpx

Fotograf ślubny Kaszuby

Kaszuby to malownicze tereny, piękne kościółki i sporo fajnych sal weselnych na organizację hucznego wesela. Dlatego bardzo się ucieszyłem gdy Aleksandra i Artur zaprosili mnie na kaszubskie wesele. Dzień tradycyjnie rozpoczął się od przygotowań. Jako fotograf ślubny zawsze namawiam parę na fotografowanie przygotowań. Podczas przygotowań dzieje się sporo a zdjęcia fajnie uzupełniają fotoreportaż ślubny.
Ślub odbył się w małym kościele, w miejscowości Bożepole Wielkie. Jak zwykle nie zabrakło pięknych momentów i wzruszających spojrzeń.

Wesele  – Amelia Zelewo

Na uroczystość weselną pojechaliśmy do sali bankietowej Amelia w Zelewie. Po raz kolejny fotografowałem wesele w tym miejscu. To komfortowy lokal z bardzo dobrą obsługą. Jak na kaszubskie wesele przystało zabawa była przednia a goście wspaniali.

Sesja ślubna – Zamek Krokowa

Zamek Krokowa to świetne miejsce na zdjęcia ślubne. Zadbane otoczenie zamku i stylowe wnętrza sprawiają, że sesja ślubna w tym miejscu to przyjemność. Późną jesienią bywa już chłodno i warto rozważyć zdjęcia ślubne we wnętrzach.

SHARE