fbpx

Zdjęcia ślubne Gdańsk

Agnieszka i Darek do ślubu przygotowywali się w hotelu Almond w Gdańsku. Ten luksusowy hotel leży w samym centrum Gdańska, nad Motławą. Miejsce to ma także bardzo ciekawą historię. Kiedyś była tam fabryka kakao i marcepanu. Jeżeli jesteście jeszcze przed ślubem i zastanawiacie się, czy przygotowania w hotelu to dobry pomysł to według mnie warto rozważyć takie rozwiązanie. Przygotowania w hotelu zapewnią Wam bliskość, komfort i jednolite światło na zdjęciach. Jeżeli jeszcze w tym samym hotelu zaplanujecie ślub to będzie to najlepsza opcja.

Ślub w kościele pw. św. Doroty z Mątew

Ślub miał miejsce w kościele pw. św. Doroty z Mątew w Gdańsku. Jako fotograf ślubny lubię duże i jasne kościoły. Z reguły jest w nich piękne światło i tak było również tym razem. Jak zawsze podczas ceremonii nie zabrakło wzruszających momentów.

Wesele w hotelu Almond

Na wesele wróciliśmy do hotelu Almond. Oczywiście były tańce, zabawy i wiele wzruszających chwil. Piękne położenie hotelu zachęcało też gości do chwil relaksu nad brzegiem Motławy. Ślubne zdjęcia plenerowe wykonaliśmy na Górze Gradowej i w najbliższych okolicach. Poniżej zdjęciowy skrót z dnia ich ślubu oraz sesji zdjęciowej. Agnieszka i Darek łącznie otrzymali prawie 500 zdjęć.

SHARE